Tėvus bei pedagogus kviečiame į NEMOKAMĄ seminarą „Vaiko uždaviniai pirmame septynmetyje – kaip padėti vaikui formuoti sveiką asmenybę?“. 

❗️ SVARBU! Dėl itin didelio susidomėjimo šiuo seminaru ir riboto dalyvių skaičiaus, registracija balandžio 28 d. 18 val. SUSTABDYTA.
*Nuo balandžio 21 dienos, 13 val. visos registracijos bus priskirtos gegužės 5 dienos seminaro laikui.

DATA: balandžio 28 d. ir gegužės 5 d. (NAUJA DATA)
LAIKAS:  18 val.
SEMINARO TRUKMĖ: 1 val.

APIE SEMINARĄ

Pirmas septynmetis yra be galo svarbus vaiko raidai. Būtent tuo metu vyksta tokie procesai:

  • kuriasi bazinis prieraišumas, ateityje lemsiantis vaiko santykių sėkmę; 
  • formuojasi identitetas; 
  • sėkmingai ar nesėkmingai įveikti vaiko raidos etapai formuoja savarankišką ar priklausomą nuo kitų charakterio tipą bei apsprendžia jo santykį su savimi, kitais, pasauliu bei profesine veikla. 

Dalį šiuo laikotarpiu atsiradusių problemų vėliau galima koreguoti psichoterapijos pagalba, o dalis lieka asmenybės struktūros dalimi, tad tenka išmokti su tuo gyventi. 

Taigi, kaip padėti vaikui sėkmingai įveikti jo raidos krizes pirmame septynmetyje ir ko kiekvienas iš amžiaus tarpsnių reikalauja iš mūsų, tėvų? Seminaro metu vaiko raidos tarpsnius apibendrintai pristatysime tam, kad geriau suprastume, kas tuo metu vyksta su vaiku, kokie yra jo to laikotarpio uždaviniai ir kaip mes, tėvai, geriausiai galime padėti vaiko harmoningai raidai bei asmenybės vystymuisi. 

Seminarą veda Audronė Kancė-Grdzelišvili, „Pažinimo medis“ darželių bei mokyklų tinklo steigėja, ir vadovė, psichologė, besispecializuojanti Geštalto bei sisteminėje šeimų terapijoje, mama, praktiškai susidūrusi su tėvystės iššūkiais. 

REGISTRUOTIS

Online seminare galės dalyvauti tik prisiregistravę bei po registracijos gavę nuorodą prisijungimui.