Audronė Kancė-Grdzelišvili

mokyklos direktorė

Audronė

Audronė Kancė-Grdzelišvili

Audronė Kancė-Grdzelišvili

mokyklos direktorė

Kas mane „veža“ ir įkvepia? Pirmiausia matymas, kaip vaikai tampa Žmonėmis iš didžiosios raidės – autentiškais, socialiais, kūrybingais, laisvais, savarankiškais ir dorais. Kaip šiame procese auga jų tėvai. Patinka dirbti ir su vaikais, ir su suaugusiais. Mano psichoterapeuto žinios ir patirtis leidžia būti tuo, kuris padeda įveikti sunkumus, geriau suvokti ir priimti save, kitą, ieškoti kūrybiškų sprendimų, leistis „į gylį ir į plotį“. Patinka įkvėpti žmogų ir paskatinti padaryti daugiau ir geriau. Rasti savyje resursų ir drąsos, suvokti, kad kiekvienas pats kuria savo gyvenimo kelią ir yra jo šeimininkas.
Turbūt „augimas“ yra tas žodis, kuriuo galiu apibūdinti savo asmeninį kelią ir savo misiją jame. Dar man labai svarbu kurti erdvę, kurioje pirmiausia pati galėčiau būti tikra, daryti dalykus, kuriais tikiu, sakyti, kaip jaučiuosi ir būti priimta tokia, kokia esu. Tokią erdvę kuriu sau ir visiems, esantiems šalia, todėl į ją priimu ypatingus žmones: bendraminčius, „šviesos karius“, kuriais pasitikiu, su kuriais man gera ir dirbti, ir ilsėtis. Po vieną mes esame geri ir šviesūs žmonės, o kartu – galime viską. Aiški misija, vertybės, stipri ir profesionali komanda, kurioje kiekvienas pirmiausia yra Žmogus, – yra tai, kas mane veda į priekį, duoda jėgų, augina sparnus. Ir tai, ką mes darome, yra žiauriai gerai. Tuo aš ne tikiu, o jau žinau. Matydama mūsų visų darbo vaisius vaikuose kiekvieną dieną…
Straipsniai

Susiję straipsniai

Kodėl nepavyksta susikalbėti su paaugliais: pasitikrinkite, ar nedarote šių klaidų

Bendravimas su paaugliais gali būti palyginamas su pasivaikščiojimu parke. Juros periodo parke. Tai nelengva net tuomet, kai jie visai gerai nusiteikę, tačiau menkiausias žodis „pro šalį“, ir jie jau trenkia durimis, paleidžia aštrų žodį ar apskritai nutraukia tolimesnį kontaktą, rašoma pranešime spaudai.

Skaitykite plačiau Delfi.lt >>

Mokykla taiko neįprastą darbuotojų atrankos metodą: reikalavimai mokytojams čia – itin aukšti

Gerą organizaciją kuria ne technologijos, sienos, programos, patogūs biurai ar tobulos paslaugos, o žmonės. Mokykloje šie žmonės – itin svarbūs, nes jie ugdo vaikus: ateities tėvus, darbuotojus, draugus, lyderius.

Skaitykite plačiau Delfi.lt >>

Į standartus netelpanti mokykla: „Skatiname atsisakyti „normalumo“

„Tikrasis daugelio esminių visuomenės problemų sprendimas glūdi proveržio ir pokyčio reikalaujančioje švietimo sistemoje. Kadaise nusprendėme prisiimti atsakomybę, savo indėliu parodyti, ką vaikai iš tiesų gali ir turi išmokti mokyklos suole ir kaip kitoks švietimas moko juos prisiimti atsakomybę už savo gyvenimus. Šiemet renkame pirmąją 9-ąją klasę ir nesustosime, kol nesukursime gimnazijos“, – sako „Pažinimo medžio“ bendrasavininkė ir direktorė A. Kancė-Grdzelišvili.

Skaitykite plačiau vz.lt >>

Kviečiame susipažinti gyvai!

Kontaktai