Mieli tėveliai,

kviečiame Jus į mokyklos „Pažinimo medis“ psichologo, individualiosios psichologijos praktiko Virginijaus Varkalio vedamą seminarą „KONFLIKTAI ŠEIMOJE. BROLIŲ – SESIŲ SANTYKIAI“. 

Šis seminaras skirtas tėvams, kurie norėtų gauti žinių apie vienoje šeimoje kartu augančių vaikų konfliktus, jų priežastis ir galimas tėvų elgesio strategijas. Psichologas V. Varkalis atkreipia dėmesį, kad tėvai brolius ir seseris auklėja ir myli vienodai, bet vaikai vis tiek pykstasi. 

Todėl šiame naudingame seminare bus mokomasi:

  • suprasti, kokie konfliktai ir dėl kokių priežasčių kyla šeimose;
  • kaip tėvai galėtų padėti vaikams juos spręsti ir rasti bendrą kalbą;
  • ką daryti, kad tokie nesutarimai nesikartotų;
  • sužinoti būdus tėvams išbūti vaikų konfliktuose. 

Tėvystės įgūdžių lavinimo paskaitos „Pažinimo medžio“ mokykloje rengiamos pagal NANI WIRTH (A. Adlerio individualiosios psichologijos instituto Šveicarijoje) programą bendradarbiaujant su Individualiosios psichologijos institutu. „Pažinimo medis“ – vienintelė Lietuvos mokykla, ugdymo procesuose ir organizacijos valdyme taikanti grynuosius individualiosios psichologijos metodus, kuriuos savo veikaluose aprašė žinomas austrų psichoterapeutas Alfredas Adleris.

Seminaras vyks mokyklos „Pažinimo medis“ Ozo filiale, Ozo g. 37, Vilniuje

Seminaro pradžia: gegužės 22 d. 17.30 val., trukmė – 2 val. 

Užsiėmimo kaina – 20 eurų.

Registracija: https://goo.gl/UHjuMc (dalyvių skaičius ribotas (iki 15 asmenų), todėl kviečiame nedelsti ir registruotis). Užsiregistravus į seminarą, mes su Jumis asmeniškai susisieksime. 

Kilus klausimams maloniai kviečiame susisiekti su programos vadovu Virginijumi Varkaliu (tel.: 8*605 87470, el.p.: v.varkalis@gmail.com)

***

Virginijus Varkalis yra aktyviai praktikuojantis individualiosios psichologijos krypties konsultantas, supervizorius, besispecializuojantis vaikų ir jų tėvų konsultavime, turintis daug patirties vedant tėvų mokymo grupes. Virginijus Varkalis taip pat yra Individualiosios psichologijos konsultantų asociacijos pirmininkas ir ypatingą dėmesį psichologinei vaiko gerovei skiriančios „Pažinimo medžio“ mokyklos psichologas pradinėms klasėms.