Mokyklos kolektyvas

Verkių

Verkių filialas

Pažinimo medis

Dalia Valaikienė

2 klasės auklėtoja

Rugilė Zakaraitė

3 klasės auklėtoja

Raminta Abraitytė

4 klasės auklėtoja ir mokinių tarybos kuratorė pradinėms klasėms

Kristina Petrošienė

5 klasės auklėtoja

Donata Raugalienė

5 klasės auklėtoja, dailės ir technologijų mokytoja 7-9 klasėms

Rita Navikienė

6 klasės auklėtoja ir lietuvių kalbos mokytoja

Judita Janionienė

7 klasės auklėtoja, matematikos mokytoja 5–7 klasėms

Dalia Trapinskienė

8 klasės auklėtoja ir muzikos mokytoja

Gabija Jurgelytė

socialinių įgūdžių mokytoja 6–10 klasėms

Rokas Vanagas

10 klasės auklėtojas ir gamtos mokslų mokytojas

Rima Stefanovičienė

rusų kalbos mokytoja

Monika Sereikė

mokytojo padėjėja, popamokinės grupės mokytoja, dailės ir technologijų mokytoja 5-9 klasėms

Simonas Jurkštaitis

9 klasės auklėtojas, istorijos mokytojas 5-10 klasėms

Tomas Pėžaitis

matematikos mokytojas 9–10 klasėms

Pierre-Henri Pache

prancūzų kalbos mokytojas 7 ir 10 klasėms

Agnė Klimčiauskaitė-Janavičienė

lietuvių kalbos mokytoja 7 ir 10 klasėms

Ineta Dubininkaitė

šokių mokytoja

Rimantas Balčius

kūno kultūros mokytojas

Aurelija Tulauskaitė

anglų kalbos mokytoja 5-9 klasėms

Tautvydas Gusarovas

IT mokytojas 5-10 klasėms ir mokinių tarybos kuratorius 

Gintarė Ivanovaitė

popamokinės grupės koordinatorė ir mokytoja

Lina Gaidelytė

anglų k. mokytoja 2- 4 klasėms

Pažinimo medis

Gutjera Žilinskienė

Popamokinė grupės mokytoja

Dominykas Nečiūnas

geografijos mokytojas 6-10 klasėms, gamtos ir žmogaus mokytojas 5 ir 6 klasėms

Evelina Morkūnienė

matematikos mokytoja 5 ir 8 klasėms

Ina Ūsaitė

lietuvių kalbos mokytoja 5 ir 8 klasėms

Vilius Ivancius

ekonomikos mokytojas 10 klasei

Pažinimo medis

Agnė Stankevičiūtė

kūno kultūros mokytoja

Pažinimo medis

Laura Jonaitytė

prancūzų kalbos mokytoja 5, 6, 8 ir 9 klasėms

Aušra Degutytė-Kančauskienė

chemijos mokytoja 8 – 10 klasėms

Ozo

Ozo filialas

Pažinimo medis

Sandra Patkauskienė

1 klasės auklėtoja 

Laura Laniauskaitė

1 klasės mokytoja

Aleksandra Dombrovskaja

1 klasės auklėtoja 

Ligita Bugailiškytė

 2 klasės auklėtoja ir popamokinės grupės mokytoja

Jurgita Steponaitienė

3 klasės auklėtoja

Sandra Kriūnė

4 klasės auklėtoja

Brigita Gaitanži

4 klasės auklėtoja

Ineta Dubininkaitė

šokių mokytoja

Dominyka Bareikytė

mokytojos asistentė ir popamokinės grupės mokytoja

Irena Norkūnaitė

anglų kalbos mokytoja 2-3 klasėms

Virginijus Varkalis

socialinių įgūdžių mokytojas 1–4 klasėms

Greta Gustaitė

muzikos mokytoja

Gintarė Ivanovaitė

popamokinės grupės koordinatorė

Erika Gudienė

popamokinės grupės mokytoja

Agnė Kuzmaitė

popamokinės grupės mokytoja

Kviečiame susipažinti gyvai!

Kontaktai