Gabija Jurgelytė

Psichologė ir socialinių įgūdžių mokytoja 5–9 klasėms

Gabija

Gabija Jurgelytė

Gabija Jurgelytė

Psichologė ir socialinių įgūdžių mokytoja 5–9 klasėms

Video

Video

Straipsniai

Susiję straipsniai

Jei taip vyksta – neišsigąskite: psichologė paaiškino, kaip karantinas veikia paauglius

Tokiomis aplinkybėmis paaugliai karantiną gali patirti kaip dvigubą blogį: per daug santykio/kontakto su tėvais ir per mažai – su bendraamžiais. Prie to prisideda tai, kas mums visiems bendra: nerimas dėl ateities, artimųjų sveikatos ir gerovės, finansų, emocinio stabilumo. Kokias emocijas tai gali sukelti paaugliams?

Skaitykite plačiau delfi.lt >>

Padrąsinimas – Individualiosios psichologijos vaistas nuo visų ligų

Yra tokių atsakymų, kurie paaiškina skirtingus klausimus. Yra tokių sprendimų, kurie tinka įvairiausiuose situacijose. Taip, yra tokių priemonių, kurios tiesiog veikia. Psichologijoje tokiu atveju, mes galime tikėti, kad užčiuopėme kažką labai esmingo apie žmogaus prigimtį, kažką, kas yra bendra nepaisant skirtingo amžiaus, lyties, socialinio sluoksnio ar patirties.

Skaitykite plačiau ipi.lt >>

Trys iššūkiai tėvams, kurie augina vaikus

Alfredas Adleris (1870-1937), Individualiosios psichologijos kūrėjas, daug dėmesio skyrė socialinei vaikų gyvenimo situacijai, jų ankstyviesiems santykiams su tėvais bei broliais ir seserimis, auklėjimo stiliui, šeimos atmosferai..

Skaitykite plačiau tavovaikas.lt >>

Psichologė: tautinis menkavertiškumas verčia jaustis, kad kažkas su „mumis“ negerai

Individualiosios psichologijos konsultantė, mokyklos „Pažinimo medis“ psichologė Gabija Jurgelytė sako, kad egzistuoja tam tikras tautinis menkavertiškumas – istorinė patirtis, kuri verčia tautos atstovus manyti, jog kažkas su „mumis“ negerai, todėl turime nuolat būti „-iausi“, antraip būsime nepakankamai geri.

Skaitykite plačiau 15min.lt >>

Kviečiame susipažinti gyvai!

Kontaktai