santykis su kitu

Nemokamas seminaras „Vaiko santykis su kitu”

Ar žinojote, kad 85% sėkmės profesinėje srityje priklauso nuo gebėjimų ir įgūdžių, kurie visi telpa po socialinių-emocinių kompetencijų „vėliava“?

19 metų trukęs tyrimas, kurio rezultatai buvo publikuoti „American Journal of Public Health“ atskleidė, kad vaikų socialiniai ir emociniai įgūdžiai darželyje gali lemti sėkmę, besitęsiančią visą gyvenimą. Vaikai, kurie mokėjo dalintis, bendradarbiauti ir laikytis taisyklių būdami 5 metų amžiaus, buvo linkę įgyti universitetinį išsilavinimą bei pradėti sėkmingą karjerą iki 25 metų amžiaus. O ilgiausiai pasaulyje trunkantis tyrimas, tyręs vyrus visą jų gyvenimą, atskleidė, kad žmogaus laimei ir sveikatai svarbiausi yra socialiniai ryšiai: pakankamas šių ryšių kiekis ir jų kokybė.

Kviečiame jus į atvirą paskaitą seminarą „Vaiko santykis su kitu“, kurio metu pasidalinsime:
– Kokie įgūdžiai svarbūs aukštai socialinei kompetencijai.
– Kodėl ji apskritai svarbi vaiko asmeninei ir profesinei laimei bei sėkmei.
– Taip pat kalbėsime apie tai, kaip socialiniai įgūdžiai vystomi skirtinguose vaiko raidos etapuose bei ką reikia žinoti tėvams.
– Atvirai dalinsimės su tėvais, į ką atkreipti dėmesį ir kaip padėti vaikui vystyti ir stiprinti vaiko socialinius įgūdžius.

Kada: Kovo 22 d. 18:00

Būtina registracija (spausti čia) >>>>.

Seminaras vyks Zoom platformoje. Tik prisiregistravę asmenys gaus seminaro dieną nuorodą prisijungimui.

Seminarą veda Audronė Kancė-Grdzelišvili, „Pažinimo medis“ darželių bei mokyklų tinklo steigėja, psichologė, besispecializuojanti Geštalto bei sisteminėje šeimų terapijoje, mama, praktiškai susidūrusi ir su tėvystės iššūkiais.

Seminaras subalansuotas tėvams, bet tinkamas ir pedagogams.

Šis seminaras yra antroji dalis seminarų ciklo apie laimingo vaiko auginimą, tad būtinai kviečiame ir kitus seminarus. Datas ir informaciją skelbsime vėliau.