Naujas filialas Kaune

Pažinimo medis Kaune – gyvi susitikimai

2022 metų rugsėjį Kaune, kairiajame Nemuno krante, Fredos mikrorajone, adresu Vilties g. 2, įsikurs jau 15 metų sėkmingai Vilniuje veikiančio darželio-mokyklos „Pažinimo medis“ filialas.

„Pažinimo medžio“ mokymosi sistema padeda vaikams atrasti save, savo vietą po saule ir tapti laimingomis asmenybėmis ugdant(is) ne tik akademinius pasiekimus, bet ir socialines emocines kompetencijas.

Kaune priėmimą vykdysime nuo ankstyvojo amžiaus ir kasmet augsime iki gimnazistų, kurie užvėrę „Pažinimo medžio“ duris, galės pasakyti – mes pasiruošę išpildytam ir laimingam gyvenimui!

Taigi nuo 2022 m. rugsėjo mėn. kviečiame prisijungti vaikus nuo 2 metų į darželio grupę, priešmokyklinukus bei būsimus pirmokus! O tuomet jau augsime iki gimnazijos!

Kad sėkmingai atrastume vieni kitus ir kartu eitume šiuo keliu, kviečiame į pristatymo susitikimus. Vieno susitikimo metu galime priimti ne daugiau kaip 8-10 žmonių, tad registruojantis prašome pažymėti, ar atvyksite vienas šeimos narys, ar dviese.

Pristatymo metu tėvams papasakosime apie mokyklos koncepciją, viziją, steigėjus ir augimo kelią, įvardinsime ugdymo principus, išskirtinumus ugdymo sistemoje, aptarsime abipusius lūkesčius, atsakysime į klausimus, supažindinsime su priėmimo procesu ir procedūromis.

Vieta: Vilties g. 2, Kaunas.
Susitikimų datos ir laikas:
2022 02 24 / 18:00
2022 03 10 / 18:00
2022 03 24 / 18:00

Registruokitės gyvam pokalbiui su Kauno filialo vadove >>>

Kilus klausimams kviečiame skambinti Kauno filialo vadovei Onutei Verygaitei:
tel. +370 658 36343 arba rašyti el. p. onute.verygaite@pazinimo-medis.lt

Daugiau informacijos apie mus: www.pazinimomedis.lt