priešmokyklinis

Priešmokyklinio ugdymo pristatymai

„Pažinimo medis“ – jau 15 metų sėkmingai Vilniuje veikiantis darželių bei mokyklų tinklas.

Vadovaujamės holistiniu požiūriu į ugdymą, kuris apima daugiau nei akademines žinias. Vienos iš svarbiausių mokyklos stiprybių – akademinį ugdymą papildantis metodiškas socialinių–emocinių kompetencijų ugdymas bei unikali keturių santykių (4S) sistema, kuri padeda vaikams augti visapusiškomis asmenybėmis.

Kiekvieną rudenį ir pavasarį atliekame vaikų vertinimą, tą darome per 4S kompetencijų prizmę. O tai reiškia, kad stebime jų santykį su savimi, su kitais vaikais, su aplinka ir užduotimi. Viską išanalizavę, savo stebėjimais dalijamės kartu su tėvais.

Priešmokyklinėje grupėje vaikai mokosi pagal priešmokyklinę ugdymo programą, čia per žaidimus susidraugauja su raidėmis ir skaičiais. Atlieka STEAM bei kitus įvairiausius projektus, dalyvauja išvykose. Šalia visų labai svarbių brandumo mokyklai kompetencijų, didelį dėmesį kreipiame į socialinių įgūdžių kompetenciją, kuri atspindi vaiko brandumą mokyklai.

Dirbame pagal autorinę SEKU© (socialinių-emocinių kompetencijų ugdymo) programą, pagal kurią specialiose kassavaitinėse pamokose, kurią veda klasės mokytojas kartu su psichologu, vaikai mokosi socialinių įgūdžių.

Kviečiame daugiau sužinoti apie priešmokyklinį ugdymą mūsų mokykloje pristatymo metu!

Formatas – be vaikų.

Turime net tris filialus ir juose visuose vyks pristatymai šiomis datomis:
• Jeruzalės filialas (Pievų g. 4) – balandžio 5 dieną 18 val.
• Fabijoniškių filialas (Fabijoniškių g. 30) – balandžio 7 dieną 18 val.
• Ozo filialas (Ozo g. 37) – balandžio 26 dieną 18 val.

BŪTINA REGISTRACIJA šioje nuorodoje >>>>

Laukiame registracijų ir iki greito!