Mokyklos pristatymas

Virtualus pristatymo renginys

Kviečiame susipažinti ir užsukti pas mus į svečius – visi drauge susitikime ir pasikalbėkime virtualiame darželio-mokyklos „Pažinimo medis“ pristatyme!

Virtualaus susitikimo metu turėsite galimybę susipažinti su mūsų filialų vadovais bei mokytojais, išvysite naujai įrengtas mokyklos patalpas pačiame Vilniaus centre, taip pat pirmieji sužinosite apie mūsų startą Kaune, kur naujasis mūsų mokyklos filialas lauks vaikų jau nuo ateinančių mokslo metų – 2022 m. rugsėjo.

Mes savo veikloje vadovaujamės autorine socialinių emocinių kompetencijų ugdymo programa SEKU, taip pat – mokyklos sukurta 4S (4 santykių) sistema. Mes žadame, kad užaugęs vaikas žinos, kaip tapti laimingu.

Renginio metu papasakosime ne tik apie savo laimės formulę, bet ir mūsų ugdymo principus, vertybes, išskirtinumus.  Mums svarbus visapusiškas ugdymas – ne tik turinys, todėl rūpinamės ir aplinka, kurioje mokosi vaikai, tad kviesime išvysti ir patalpas!

Kuriant šiuolaikinę mokyklą, kurioje skatinamas vaikų kūrybiškumas ir savarankiškumas, mes įsiklausome į kiekvieną jos dalyvį: į vaikus, tėvus, mokytojus, švietimo ekspertus. Tad kviečiame ir jus būti šio pokalbio dalyviais bei užduoti savo klausimus.

Jei susidomėjote, susitikime. O tam jums tereikia atlikti keletą paprastų žingsnių:

  1. Užsiregistruokite į virtualų pristatymo renginį formoje >>>.
  2. Renginio dieną gaukite prisijungimo nuorodą.
  3. Sausio 25 d. 18 val. junkitės nuotoliniu būdu – išgirskite mus ir pamatykite, o vėliau užduokite ir savo klausimus!

Susitikimas vyks nutoliniu būdu (Zoom platformoje) sausio 25 d. 18 val.

Planuojama trukmė: 1,5 val.

Būtina užsiregistruoti!

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės tel. +370 691 22075  arba el. paštu doloresa@pazinimo-medis.lt

Nekantriai laukiame susitikimo ir Jūsų klausimų!