Registracija 2021/2022 mokslo metams

Registracija 2021/2022 mokslo metams

„Kai užaugsiu, būsiu laimingas!“ – sako „Pažinimo medyje“ besimokantys vaikai. Čia vaikai mokosi rasti savo vietą pasaulyje ir prisiimti atsakomybę už savąją laimę. Individualiąja (A. Adlerio) psichologija ir 4S (4 santykių) sistema grįstas mokymasis parengia vaikus kūrybiškam realių problemų sprendimui ir padeda tapti laisva bei mąstančia asmenybe.

Vien akademinės žinios neužtikrina sėkmės ar pasitenkinimo gyvenime, o juk būtent vaikystė lemia, kaip žmogus priima sėkmę ar sunkumus. Todėl keliame sau uždavinį ugdyti ne tik žinias, bet ir kitus įgūdžius, padėsiančius žmogui jaustis laimingu. Mes tikime ir galime tai pagrįsti moksliškai, kad laimei yra svarbiausi 4 komponentai: geras santykis su savimi, su kitu, su pasauliu ir mokėjimas siekti savo tikslų.

Nuolat keldami nuostabą, mokome vaikus išsaugoti motyvaciją, taip pat skatiname nebijoti klysti, lyginti save tik su savimi pačiais, mokytis iš patirčių, bendradarbiauti ir kūrybiškai spręsti įvairias problemas.

NUO 2022 RUGSĖJO – JAU NE TIK VILNIUJE, BET IR KAUNE!

Jei susidomėjote ir norite sužinoti plačiau, registruokitės pokalbiui šioje formoje >> ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

Priėmimas vykdomas 2021-2022 m.m.

VILNIUS

Kalinausko filialas:
– 1 klasė (dar turime vietų);
– 3 klasė (turime porą laisvų vietų);
– 9-11 klasės (turime vietų).

Ozo filialas:
– ikimokyklinis ugdymas (nuo 2 metų);
– priešmokyklinis ugdymas;
– 1 (dar turime keletą laisvų vietų);
– 2 klasė (turime tik porą laisvų vietų).

Jeruzalės filialas:
– ikimokyklinis ugdymas (nuo 2 metų);
– priešmokyklinis ugdymas.

Fabijoniškių filialas:
– ikimokyklinis ugdymas (nuo 2 metų);
– priešmokyklinis ugdymas.

Norintys kreiptis dėl priėmimo dar šiais mokslo metais, dėl vietų bei galimybių rašykite el. paštu: doloresa@pazinimo-medis.lt.