Registracija

Priėmimas į „Pažinimo medį“ 2021-2022 m.m.

„Kai užaugsiu, būsiu laimingas!“ – sako „Pažinimo medyje“ besimokantys vaikai. Čia vaikai mokosi rasti savo vietą pasaulyje ir prisiimti atsakomybę už savąją laimę. Individualiąja (A. Adlerio) psichologija ir 4S (4 santykių) sistema grįstas mokymasis parengia vaikus kūrybiškam realių problemų sprendimui.

Vien akademinės žinios neužtikrina sėkmės ar pasitenkinimo gyvenime, o juk būtent vaikystė lemia, kaip žmogus priima sėkmę ar sunkumus. Todėl keliame sau uždavinį ugdyti ne tik žinias, bet ir kitus įgūdžius, padėsiančius žmogui jaustis laimingu. Mes tikime ir galime tai pagrįsti, kad laimei yra svarbiausi 4 komponentai: geras santykis su savimi, su kitu, su pasauliu ir mokėjimas siekti savo tikslų.

Nuolat keldami nuostabą, mokome vaikus išsaugoti motyvaciją, taip pat skatiname nebijoti klysti, lyginti save tik su savimi pačiais, mokytis iš patirčių, bendradarbiauti ir kūrybiškai spręsti įvairias problemas.

NUO 2022 RUGSĖJO – JAU NE TIK VILNIUJE, BET IR KAUNE!

Jei susidomėjote ir norite sužinoti plačiau, registruokitės šioje formoje ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.