Mieli tėveliai,

džiugi žinia mokyklos gyvenime!

Kadangi susidomėjimas 1-ąja klase mūsų mokyklos Ozo filiale buvo didelis, nusprendėme 2019/2020 mokslo metams formuoti jame dar vieną 1-ąją klasę! Tad „Pažinimo medžio“ vaikų bus dar daugiau!

  • Užtikriname Jūsų vaikui saugią fizinę ir psichologinę aplinką, socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymą ir auginame autentiškas asmenybes.
  • Garantuojame vaiko augimą jo paties tempu ir TIKRĄ vaikystę bei dovanojame kasdienį savarankiško atradimo džiaugsmą, mokome gerbti save ir kitus.
  • Dalinamės meile vaikui ne už jo pasiekimus, o už tai, kad jis yra.
  • Ugdome kompetencijas, kurių ateityje nepakeis robotai.
  • Užtikriname pozityvų ir asmenybę auginantį bendravimą su mokytojais iš pašaukimo – laisvomis ir brandžiomis asmenybėmis, kurios savo darbui atiduoda širdis.
  • Vystome mokyklos bendruomenę ir nuolat bendradarbiaujame su tėvais.

Esame pirmoji ir kol kas vienintelė Lietuvos mokykla, kuri ugdymo procese ir organizacijos valdyme nuosekliai ir sėkmingai taiko grynuosius individualiosios psichologijos metodus.

Norėtumėme, kad prieš priimdami visai šeimai svarbų sprendimą kuo geriau mus pažintumėte, todėl balandžio 11 d. 16 val. kviečiame Jus į mūsų mokyklos atvirų durų dieną. Apie tai plačiau: https://www.facebook.com/events/2106559309465791/

Daugiau apie ugdymo principus ir metodus: https://pazinimomedis.lt/mokykla/ugdymas-mokykloje/#principai

Priėmimo į 1-ąją klasę klausimais prašome kreiptis į Jurgitą Steponaitienę tel.: 8 652 74997.