steam_savaite

„Pažinimo medyje“ vyko tarptautinė STEAM savaitė

Balandžio 8–12 d. pirmą kartą „Pažinimo medžio“ istorijoje vyko tarptautinė STEAM  (ang. Science, Technology, Engineering, Math ir The Arts) savaitė, kurios metu „Pažinimo medyje“ svečiavosi per 40 mokinių ir 9 mokytojai iš keturių šalių – Latvijos, Estijos, Slovakijos ir Rumunijos. Tokio masto renginio nėra buvę ne tik „Pažinimo medžio“, bet ir kitų privačių Vilniaus mokyklų istorijoje.

Tarptautinės STEAM savaitės metu „Pažinimo medžio“ mokiniai turėjo galimybių gilinti ne tik gamtamokslines kompetencijas, bet ir stiprinti tarpkultūriškumą, tapti „Pažinimo medžio“ ambasadoriais, gilinti anglų, viešojo kalbėjimo, komandinio darbo, lyderystės kompetencijas.

Labai dėkoju „Pažinimo medžio“ šeimoms, svetingai atvėrusioms savų namų duris, taip pat visai bendruomenei, kad drauge galime įgyvendinti ambicingus tikslus. Ačiū visiems mokytojams – jų profesionalumo, įsitraukimo dėka didžiulė svajonė tapo realybe. Taip pat visiems tėveliams, kurių patikėjimas mumis kaip mokykla leidžia auginti „Pažinimo medį“.

Vilniaus mokyklų vadovė Rita Navikienė

   

Tarptautinė STEAM savaitė nebūtų įvykusi, jei ne prieš dvejus metus gauta ERASMUS+ akreditacija. Vilniuje yra 7 ERASMUS+ mokyklos, iš jų 2 – privačios, o per visą Lietuvą – vos 59 tokios mokyklos.

ERASMUS+ akreditacija „Pažinimo medžio“ mokiniams ir mokytojams suteikia galimybę vykti net į 27 Europos Sąjungos valstybių mokyklas. Kiekvienas mokinys nuo 7 klasės gali savaitei arba net semestrui išvykti mokytis į užsienio mokyklą. Dar šiais mokslo metais „Pažinimo medžio“ aštuntokai savaitę mokysis Slovakijoje, o dešimtokų ir vienuoliktokų grupė vyks į vieną didžiausių Rumunijos mokyklų.

Kiekvienas mokinys nuo 7 klasės gali savaitei arba net semestrui išvykti mokytis į užsienio mokyklą.