Mokykla „Pažinimo medis“

Kai užaugsiu, būsiu laimingas

Kodėl

Kodėl verta pasirinkti mūsų mokyklą?

Efektyvus ugdymas

Ugdymas mūsų mokykloje užtikrinamas per bendrąsias programas ir ugdymo standartus sudominant vaikus, taikant įtraukiojo ugdymo metodus, ieškant kiekvienam vaikui individualių ir galbūt tik jam tinkančių sprendimų. Mūsų tikslas – kad vaikas patirtų mokymosi sėkmę, darytų asmeninę pažangą, todėl jį lyginame tik su juo pačiu, o ne statistiniais vidurkiais. Tai leidžia vaikui atsiskleisti tinkamiausiu jam būdu. Nuo kitų mokyklų mes skiriamės ne tuo, KĄ darome, o tuo, KAIP tai darome.

Socialinių įgūdžių pamokos

Mūsų mokyklos stiprioji pusė, kuriai skiriame itin didelį dėmesį, yra visapusiškas vaiko asmenybės ugdymas. „Pažinimo medis“ – pirmoji Lietuvos mokykla, kurioje pradėtos vesti socialinių įgūdžių pamokos naudojant moksliniais tyrimais ir pasiteisinusia praktika pagrįstus metodus. Tokios pamokos – vis dar naujovė šiuolaikiniame ugdyme ir Lietuvos mokyklose. Skaitykite plačiau apie socialinių įgūdžių pamokas >

Popamokinė grupė

Mokykloje kasdien veikia popamokinė grupė, kurioje vaikai gali po pamokų atsipalaiduoti, žaisti lauke, lankyti įvairius mokyklos organizuojamus būrelius, atlikti namų darbus, planuoti būsimus renginius ar vykdyti projektines veiklas.

Mityba

Visuose mūsų padaliniuose maistas gaminamas iš sveikų, ekologiškų produktų pagal dietologų sudarytą ir Visuomenės sveikatos centro patvirtintą perspektyvinį valgiaraštį. Vaikai valgo 3 kartus per dieną: pusryčiauja, pietauja bei gauna sočius ir šiltus pavakarius.

Unikalumas

Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Individualiosios psichologijos institutu ir esame kol kas vienintelė Lietuvos mokykla, taikanti grynuosius individualiosios psichologijos metodus darbe su vaikais, tėvais bei organizacijos valdyme. Mes rūpinamės ne tik vaikais, tačiau ir mokytojais: teikiame jiems psichologinius resursus, nuolat konsultuojame, organizuojame grupines supervizijas, stipriname komandą. Viena pastarojo meto mokyklos naujovių – naratyvinis žaidimas ugdymo procese, t. y. vaikų patirčių suvokimas pasakojant istorijas.

Mūsų žmonės

Mūsų Mokytojai yra motyvuoti, inovatyvūs, brandūs ir kūrybingi. Darbui su vaikais atrenkame pačius geriausius ir labiausiai tinkančius tam žmones. Tik tokie mokytojai gali vaikus įkvėpti siekti svajonių ir būti drąsiais, autentiškais žmonėmis. Jie verti, kad vaikai su jais tapatintųsi ir laikytų autoritetais. Mūsų mokytojai nėra visažiniai – jie taip pat nuolat mokosi! Tad gebėjimas suburti stiprią komandą yra vienas iš mūsų išskirtinumų ir sėkmės garantų.

Filialai

Džiaugiamės turėdami 4 filialus:

Verkių filialas

Pagrindinė mokykla (2–10 klasės)

Ozo filialas

Pradinė mokykla (1–4 klasės);
Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas
Priimame vaikus nuo 2 metų

Fabijoniškių filialas

Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas
Priimame vaikus nuo 2 metų

Jeruzalės filialas

Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas
Priimame vaikus nuo 2 metų.

Filialai

Nauji filialai nuo 2021 m. rugsėjo mėn.:

Kalinausko filialas (nuo 2021.09.01)

1 klasė;
5-11 klasė.

Kauno filialas (nuo 2021.09.01)

Ikimokyklinis ugdymas (nuo 2 metų);
Priešmokyklinis ugdymas;
1 klasė.

Priėmimas

Priėmimo į mokyklą tvarka

1 žingsnis

susisiekite su mumis

Pradinė mokykla (1-4 kl., Verkių, Ozo ir Kalinausko filialai): Doloresa Volodkienė, tel.: 8 691 22075 (skambinti nuo 9 iki 15 val.), el. p. doloresa@pazinimo-medis.lt

5–10 klasės (nuo 2021.09.01 – Kalinausko filialas): Judita Janionienė, tel.: 8 675 34 029, el.p. judita@pazinimo-medis.lt

 

* Norint į Pažinimo medžio mokyklą ar darželį leisti du ir daugiau vaikų dėl vietų skaičiaus ir koordinavimo kreiptis: Kristina Katkuvienė, tel.: 868797575,  el.p. k.katkuviene@pazinimo-medis.lt

Teikiant užklausą el.paštu prašytume nurodyti, kuri klasė Jus domina, nuo kada Jūsų vaikas norėtų lankyti mūsų mokyklą ir bet kokią kitą informaciją, kuri gali būti naudinga ieškant susitarimo.

2 žingsnis

individualus pokalbis

Patikrinę ar turime laisvų vietų klasėje, į kurią pretenduoja Jūsų vaikas, su Jumis susisieksime ir pakviesime į individualų pokalbį. Jo metu susipažinsime ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

3 žingsnis

apsilankymas klasėje

Kviesime vaiką praleisti dieną mokykloje su klase, į kurią jis pretenduoja (visuomet parašome, kurios dienos yra tinkamos vizitui, o tėvų prašome patvirtinti ar laikas jiems tinkamas).
Sutartu laiku lauksime Jūsų vaiko svečiuose!

4 žingsnis

sutarties pasirašymas

Po apsilankymo, kuomet išklausysite vaiko atsiliepimus, sužinosite, kaip jis mokykloje jautėsi, kaip jam pas mus sekėsi, susisiekite su mumis ir praneškite savo sprendimą. O tuomet jau laukite žinių iš mūsų, ar galimas tolesnis bendradarbiavimas ir jei viskas gerai – kviesime pasirašyti sutartį.

Mokyklos pristatymas ir atvirų durų dienos

Kaip nepraleisti registracijos į didįjį mokyklos pristatymo renginį ir atvirų durų dienas?

Parašykite mums užklausą el. paštu g.ivanovaite@pazinimo-medis.lt, ir mes įtrauksime Jūsų duomenis į kontaktų duomenų bazę. Taip el. paštu gausite visą dominančią informaciją apie planuojamus mūsų mokyklos renginius. Taip pat kviečiame sekti informaciją mūsų Facebook paskyroje bei šioje interneto svetainėje.

 

Kviečiame susipažinti gyvai!

Kontaktai