Mokykla „Pažinimo medis“

Mokykla, kuri ugdo asmenybę!

KODĖL

Kodėl verta pasirinkti mūsų mokyklą?

Efektyvus ugdymas

Ugdymas mūsų mokykloje užtikrinamas per bendrąsias programas ir ugdymo standartus sudominant vaikus, taikant įtraukiojo ugdymo metodus, ieškant kiekvienam vaikui individualių ir galbūt tik jam tinkančių sprendimų. Mūsų tikslas – kad vaikas patirtų mokymosi sėkmę, darytų asmeninę pažangą, todėl jį lyginame tik su juo pačiu, o ne statistiniais vidurkiais. Tai leidžia vaikui atsiskleisti tinkamiausiu jam būdu. Nuo kitų mokyklų mes skiriamės ne tuo, KĄ darome, o tuo, KAIP tai darome.

Socialinių įgūdžių pamokos

Mūsų mokyklos stiprioji pusė, kuriai skiriame itin didelį dėmesį, yra visapusiškas vaiko asmenybės ugdymas. „Pažinimo medis“ – pirmoji Lietuvos mokykla, kurioje pradėtos vesti socialinių įgūdžių pamokos naudojant moksliniais tyrimais ir pasiteisinusia praktika pagrįstus metodus. Tokios pamokos – vis dar naujovė šiuolaikiniame ugdyme ir Lietuvos mokyklose. Skaitykite plačiau apie socialinių įgūdžių pamokas >

Popamokinė grupė

Mokykloje kasdien veikia popamokinė grupė, kurioje vaikai gali po pamokų atsipalaiduoti, žaisti lauke, lankyti įvairius mokyklos organizuojamus būrelius, atlikti namų darbus, planuoti būsimus renginius ar vykdyti projektines veiklas.

Mityba

Visuose mūsų padaliniuose maistas gaminamas iš sveikų, ekologiškų produktų pagal dietologų sudarytą ir Visuomenės sveikatos centro patvirtintą perspektyvinį valgiaraštį. Vaikai valgo 3 kartus per dieną: pusryčiauja, pietauja bei gauna sočius ir šiltus pavakarius.

Unikalumas

Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Individualiosios psichologijos institutu ir esame kol kas vienintelė Lietuvos mokykla, taikanti grynuosius individualiosios psichologijos metodus darbe su vaikais, tėvais bei organizacijos valdyme. Mes rūpinamės ne tik vaikais, tačiau ir mokytojais: teikiame jiems psichologinius resursus, nuolat konsultuojame, organizuojame grupines supervizijas, stipriname komandą. Viena pastarojo meto mokyklos naujovių – naratyvinis žaidimas ugdymo procese, t. y. vaikų patirčių suvokimas pasakojant istorijas.

Mūsų žmonės

Mūsų Mokytojai yra motyvuoti, inovatyvūs, brandūs ir kūrybingi. Darbui su vaikais atrenkame pačius geriausius ir labiausiai tinkančius tam žmones. Tik tokie mokytojai gali vaikus įkvėpti siekti svajonių ir būti drąsiais, autentiškais žmonėmis. Jie verti, kad vaikai su jais tapatintųsi ir laikytų autoritetais. Mūsų mokytojai nėra visažiniai – jie taip pat nuolat mokosi! Tad gebėjimas suburti stiprią komandą yra vienas iš mūsų išskirtinumų ir sėkmės garantų.

FILIALAI

Džiaugiamės turėdami 4 filialus:

Verkių filialas

Pagrindinė mokykla (1–8 klasės);
Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas;
Priimame vaikus nuo 4 metų.

Ozo filialas

Pradinė mokykla (1–2 klasės);
Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas;
Priimame vaikus nuo 2 metų.

Fabijoniškių filialas

Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas;
Priimame vaikus nuo 2 metų.

Jeruzalės filialas

Ikimokyklinis-priešmokyklinis ugdymas
Priimame vaikus nuo 2 metų.

PRIĖMIMAS

Priėmimo tvarka

Priėmimo tvarka į 1 klasę

(galioja, kai mokyklos ieškoma maždaug vieneri metai iki mokymosi pradžios)

Visus besidominčius 1-ąja klase tėvelius kviečiame registruotis į atvirų durų dienas, į kurias skatiname atvykti kartu su vaikais.

Kaip nepraleisti atvirų durų dienos? Parašykite mums užklausą el. paštu info@pazinimo-medis.lt, ir mes įtrauksime Jūsų duomenis į kontaktų duomenų bazę. Taip el. paštu gausite visą dominančią informaciją apie planuojamus mūsų renginius. Taip pat kviečiame sekti informaciją mūsų Facebook paskyroje bei šioje interneto svetainėje.

Po renginio, jei esate tvirtai apsisprendę pasirinkti „Pažinimo medžio“ mokyklą, susisiekite el. paštu jurgita@pazinimo-medis.lt nurodydami, kad lankėtės atvirų durų dienose ir esate apsisprendę leisti savo vaiką į „Pažinimo medį“. Dėl tolesnių procesų, prašymo pildymo bei sutarties pasirašymo su Jumis susisieks mūsų mokinių kuratorė 1–4 klasėms.

Jei po renginio dar dvejojate ar liko neatsakytų klausimų, lauksime jūsų laiško ar skambučio ir suteiksime visą reikalingą informaciją.

Priėmimo į kitas klases tvarka

Į pradines klases: parašykite užklausą el. paštu jurgita@pazinimo-medis.lt.

Į 5–9 klases: parašykite užklausą el. paštu judita@pazinimo-medis.lt.

Užklausoje prašytume iškart nurodyti, kuri klasė Jus domina, nuo kada Jūsų vaikas norėtų lankyti, kokią mokyklą jis lanko šiuo metu, kodėl norite mokyklą pakeisti ir bet kokią kitą informaciją, kuri gali būti naudinga ieškant susitarimo.

Surinkę informaciją apie laisvas vietas Jus dominančioje klasėje ir esamą situaciją, iškart Jums atsakysime, ar galima tęsti tolesnį priėmimo procesą. Paprastai pakviečiame vaiką praleisti dieną mokykloje su klase, į kurią pretenduojama (visuomet parašome, kurios dienos yra tinkamos vizitui, o tėvų prašome ilgai nedelsiant tai patvirtinti).
Sutartu laiku lauksime Jūsų vaiko svečiuose!

Po apsilankymo, kuomet išklausysite vaiko atsiliepimus, sužinosite, kaip jis mokykloje jautėsi, kaip jam pas mus sekėsi, susisiekite su mumis ir praneškite savo sprendimą. O tuomet jau laukite žinių iš mūsų, ar galimas tolesnis bendradarbiavimas.

Kviečiame susipažinti gyvai!

Kontaktai