Geriausios atostogos – stovyklaujant!

Ratas

Patirk vasarą!

Nuotykių stovykla 6–9 m. vaikams su „Pažinimo medžio“ mokytojomis Renata ir Agne.

Stovyklos metu vaikai patirs vasaros džiaugsmą ir leisis į nuotykius gamtoje – eis į žygį su skautu ir rengs pikniką, išmoks pasistatyti palapinę ir iš gamtos dovanų kurs žaidimus. Stovyklautojai aplankys drugelių parodą, atras gamtos žolelių ir spalvų magiją, o stovyklą užbaigs lobio paieškos.

Data: birželio 25–28 d.
Kaina: 180 Eur
Vieta: „Pažinimo medžio“ pradinė mokykla, Ozo g. 37 g., Vilnius
Maitinimas: pietūs, pavakariai

Kūrėjų vasara

Kūrėjų stovykla 6–9 m. vaikams su „Pažinimo medžio“ mokytojomis Renata ir Agne.

Jaunieji kūrėjai sužinos apie žymius mokslininkus ir jų išradimus. Stovyklautojai eksperimentuos, atras, kurs ir realizuos savo idėjas, aplankys iliuzijų muziejų, žais judriuosius ir komandos formavimo žaidimus. Vaikų kasdien lauks įtraukiantys kūrybiniai iššūkiai ir atradimų nuotykiai. Stovyklą vaikai užbaigs pasinerdami į kosmoso pasaulį ir toliau švęs atostogas „Kosminėje” diskotekoje.

Datos: liepos 1–5 d. ir liepos 8–12 d.
Kaina: 230 Eur
Vieta: „Pažinimo medžio“ pradinė mokykla, Ozo g. 37 g., Vilnius
Maitinimas: pietūs, pavakariai

Ratas
Ratas

Jausmų detektyvas

Socialinių-kompetencijų lavinimo stovykla 7-9 m. vaikams su „Pažinimo medžio“ mokytoja Gita.

Jaunųjų detektyvų laukia ne tik smagūs nuotykiai, bet ir praktiniai užsiėmimai padėsiantys suprasti ir valdyti savo emocijas. Stovyklos metu vaikai įsitrauks į veiklas ir žaidimus, kurių metu bus stiprinamas emocinis intelektas, dalyvaus edukacijoje su dramos terapeute, keliaus į žygį-edukaciją.

Data: birželio 17–21 d.
Kaina: 219 Eur
Vieta: „Pažinimo medis“, Ozo g. 37, Vilnius
Maitinimas: pusryčiai, pietūs

Karatė stovykla

Shidokan karatė stovykla vaikams ir paaugliams Karklėje su „Pažinimo medžio“ fizinio lavinimo mokytoju ir karatė būrelio treneriu Rimantu.

Stovykloje ant jūros kranto lauks įvairios treniruotės, sporto varžybos, žygiai, žaidimai, naujos pažintys, nauji potyriai ir dar daug smagių dalykų, kurie nutinka tik stovyklose. Stovykla orientuota į karatė lankančius vaikus, bet kviečiami prisijungti ir aktyvų poilsį mėgstantys „Pažinimo medžio“ bendruomenės nariai, nelankantys karatė treniruočių.

Data: birželio 24–29 d.
Kaina: 250 Eur
Vieta: Karklė
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė

Registracija ir daugiau informacijos el. paštu rimantas@kovosmenai.lt.

Ratas
Ratas

Tėkmė

Ušu (kung fu) stovykla vaikams nuo 11 m. ir šeimoms sodyboje Trakų raj. su „Pažinimo medžio“ fizinio lavinimo mokytoja Ieva.

Stovykloje ant ežero kranto lauks treniruotės skirtingoms amžiaus grupėms, edukacijos vaikams bei suaugusiems, poilsis medituojant, smagūs žaidimai ir šiltas bendravimas prie laužo. Vaikai jau lankantys treniruotes, stovykloje gilins turimas žinias ir įgūdžius, o kurie nesitreniruoja, turės galimybę susipažinti su Rytų tradicijų dvasia.

Data: birželio 30 d. – liepos 7 d.
Kaina: 355 Eur (registracijoje įrašius kodą pažinimomedžiošeima suteiksime 30 Eur nuolaidą)
Vieta: „Valley house“ sodyba ant Vilkokšnio ežero kranto (Žuklijai, Trakų raj.)
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė, užkandžiai

Ratas

Tėkmė

Sporto ir kūrybos stovykla vaikams nuo 11 metų su „Pažinimo medžio“ fizinio lavinimo mokytoja Ieva.

Kas rytą vaikai stovykloje mankštinsis, o dienos metu turės treniruotes, paremtas smagiais žaidimais. Stovykloje vaikai keliaus į žygius ir edukacines ekskursijas tos dienos tematika. Stovyklautojai taip pat įsitrauks į kūrybines, menines užduotis grupėse ir mokysis dirbti komandoje.

Data: liepos 15–19 d.
Kaina: 150 Eur
Vieta: „Pažinimo medis“, Ozo g. 37, Vilnius
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, pavakariai

Aš – sportininkas!

Sporto stovykla 6-12 m. vaikams su profesionaliais treneriais ir „Pažinimo medžio“ atletikos būrelio vadovu Ernestu.

Stovyklų metu vyks treniruotės su profesionaliais vaikų treneriais, kurie paruošė viso kūno raumenis stiprinančias treniruotes. Treniruotės vyks lengvosios atletikos principu – vaikai bėgs, šoks, mes, žais judriuosius žaidimus, krepšinį, futbolą, tinklinį atnaujintose lauko sporto aikštelėse, dalyvaus kovos menų pamokoje, taip pat dalyvaus edukacinėse bei kūrybinėse veiklose, eis į žygius, dalyvaus išvykoje prie ežero!

Kiekvienas vaikas – nugalėtojas, todėl bus apdovanotas medaliu bei gaus pažymėjimą su savo pasiektais asmeniniais rezultatais.

Datos: liepos 29 d. – rugpjūčio 2 d., rugpjūčio 5–9 d.
Kaina: 200 Eur
Vieta: „Pažinimo medžio“ pradinė mokykla, Ozo g. 37 g., Vilnius
Maitinimas: užkandžiai, pietūs, pavakariai

Registracija el. paštu sportininkaivaikai@gmail.com.

Ratas
Ratas

Paveldo lobių ieškotojas

Kultūros patirčių stovykla 7–10 m. vaikams.

Vaikai leistis į paveldo lobių paieškas ir kartu tyrinės į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Lietuvos vertybes!

Įtraukiančių ekskursijų ir edukacijų metu gyvai susipažinsime su Vilniaus istorinio centro, Kuršių nerijos, Kauno modernizmo architektūros vertybėmis bei mokslininko Struvės idėjomis. Kasdien – edukacinės išvykos!

Dirbtuvėse, žaidimuose lavinsime vaizduotę, kūrybiškumą, bendradarbiavimo įgūdžius. Kartu kursime Kuršių vėtrunges, konstruosime modernizmo pastatus, ieškosime lobio…
giliau suprasime apie reikšmingo žmonijai paveldo svarbą ir kaip jį išsaugoti!

Datos: birželio 17–21 d., liepos 15–19 d., liepos 22–26 d., rugpjūčio 19–23 d.
Kaina: 220 Eur
Vieta: „Pažinimo medžio“ gimnazija, K. Kalinausko g. 13, Vilnius
Maitinimas: pietūs, pavakariai

*Su kodu „pazinimomedis“ taikoma 10 Eur nuolaida!

Skrendame į Aziją!

Azijos kalbų ir kultūrų stovykla vaikams ir paaugliams (pamainos 7–10 m. vaikams, 10–14 m. ir 12–16 m. paaugliams).

Stovyklos dalyviai leistis į pažintinę kultūrinę kelionę po Rytų ir Pietų Azijos šalis: Pietų Korėją, Japoniją, Kiniją ir Indiją! Dalyvių laukia kalbų ir kultūrų įvadinės edukacijos, skirtingoms amžiaus grupėms pritaikytos kūrybinės dirbtuvės, supažindinančios su Rytų ir Pietų Azijos šalių menu ir tradicijomis, ekskursijos bei Rytų kovos menų meistrų parengtos smagios pažintinės-patyriminės veiklos lauke.

Datos: liepos 1–5 d. (7–10 m. vaikams), liepos 8–12 d. (10–14 m. paaugliams), liepos 15–19 d. (12–16 m. paaugliams)
Kaina: 200 Eur
Vieta: „Pažinimo medžio“ gimnazija, K. Kalinausko g. 13, Vilnius
Maitinimas: priešpiečiai, pietūs, pavakariai

Ratas
Ratas

Robotikos akademijos stovyklos „Pažinimo medžio“ gimnazijoje

Stovyklos Kaune

Ratas

Tapk atradėju

STEAM stovykla 6–10 m. vaikams.

STEAM stovykla – tai ne tik įdomios ir edukacinės STEAM veiklos, bet ir įkvepianti, pilna nuotykių bei atradimų kelionė!

„Tapk atradėju“ stovyklos metu vaikai ne tik užsiims įdomiomis veiklomis, bet ir augins savo kūrybiškumą bei mokysis naujų dalykų. Pasitelkę mokslą mes auginsime kristalus, tobulinsime inžinerinius įgūdžius konstruodami savarankiškai piešiančius robotus, kursime vulkano prototipą ir tapsime menininkais – eksperimentuosime su moliu ir gaminsime muilo burbulų vaivorykštę. Tai tik dalis to, ką jums suplanavome! Vaikų tai pat laukia edukacijos „Curiocity“ žaidimų centre, lobio paieškos VDU Botanikos sode ir tradicinis vandenmūšis!

Data: birželio 25–29 d. ir liepos 15-19 d.
Kaina: 165 Eur
Vieta: „Pažinimo medis“, Vilties g. 2, Kaunas
Maitinimas: pietūs, pavakariai

Kai užaugsiu būsiu laimingas!

Karjeros stovykla 6–10 m. vaikams.

Dienos stovykla, skirta iš arčiau susipažinti su supančiu pasauliu ir iš įdėmiau pažvelgti į įvairias profesijas. Vaikai gilinsis, kaip veikia pasaulis aplink mus ir atskleis paslaptį – pirmiausia turime būti laimingais!

Stovykloje vaikai susitiks su veterinaru, kuris papasakos apie savo darbą ir padės suprasti, kaip rūpintis augintiniais. Vaikai lankysis gaisrinėje, kur susipažins su tikrais gaisrininkais, susitiks su policijos pareigūnu ir jo tarnybiniu šunimi, lankysis bibliotekoje. Stovyklos metu vaikai bus „aptarnauti“ ir banke, kuriame mokysis apie įvairių šalių valiutas ir kaip taupyti pinigus. Stovykloje taip pat svečiuosis paramedikai, kurie vaikams papasakos apie nelengvą savo darbą. Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai kurs su įvairiomis profesijomis susijusius projektus.

Tai pat vaikų laukia edukacijos „Curiocity“ žaidimų centre, lobio paieškos VDU Botanikos sode ir tradicinis vandenmūšis!

Datos: liepos 1–5 d. ir liepos 29 d. – rugpjūčio 2 d.
Kaina: 165 Eur
Vieta: „Pažinimo medis“, Vilties g. 2, Kaunas
Maitinimas: pietūs, pavakariai

Ratas
Ratas

Atgal į ateitį

Istorijos ir fantazijos stovykla 6–10 m. vaikams.

Stovykla „Atgal į ateitį“ kviečia vaikus į nepaprastą kelionę laiko mašina, kurioje jie atras praeities paslaptis ir nusikels į ateitį.

Šios stovyklos metu vaikai mėgausis aktyviomis veiklomis, planuos savo kelionę į praeitį ir kurs ateities vizijas. Stovyklautojai gamins laiko mašiną, kurios pagalba keliaus į skirtingus istorijos laikotarpius, konstruos kelionei būtiną prietaisą – saulės laikrodį. Nukeliavę į praeitį vaikai bandys įsikūnyti į pirmykščių žmonių gyvenimą, išgyventi ir pasigaminti sau maisto laukinėje gamtoje. VDU Botanikos sode vyks orientacinės varžybos, kurių metu vaikai ne tik aktyviai leis laiką, bet ir gamins aitvarus, dalyvaus pirmykščio žmogaus rašto dirbtuvėse ir prisilies prie antikinio meno paslapčių.

Nusikėlę į ateitį, vaikai diskutuos apie pasaulio praeitį ir apie ateities pasaulį, kurs ateities madų šou, dalyvaus „kosminėje“ diskotekoje. Tai pat stovyklautojų laukia edukacija IX Forte ir tradicinis vandenmūšis!

Data: liepos 8–12 d. ir rugpjūčio 5–9 d.
Kaina: 165 Eur
Vieta: „Pažinimo medis“, Vilties g. 2, Kaunas
Maitinimas: pietūs, pavakariai